توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

اهمیت استفاده از دکمه های اشتراک گذاری در وب سایت ها

۵ مرداد ۱۳۹۲

امروزه انجام سئو صرفا توجه به موتورهای جستجو و تغییر یک سری المان های داخل وب سایت و یا لینک بیلدینگ در وب سایت های دیگر نیست بلکه یکی از مهمترین عواملی که باعث می شود تا صفحات وب سایت ها در موتورهای جستجو ارتقا رتبه بالایی داشته باشند تعداد اشتراک گذاری های مطالب در شبکه های اجتماعی است. در این مطلب به اهمیت استفاده از لینک های اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی در وب سایت ها با ذکر نمونه عملی که در وبلاگ ۷۰۱۰ انجام شده است پرداخته می شود.

در صورتی که توجه کرده باشید در پایان هر مطلب در وبلاگ ۷۰۱۰ آیکن های شبکه های اجتماعی قرار دارند که شما را دعوت به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی مختلف می کنند.

آیکن های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

برای این منظور می توان از لینک های مستقیم برای اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی مختلف استفاده کرد یا از وب سایت هایی استفاده کرد که با عضویت در آن ها و قرار دادن کدی که آن ها در اختیار شما قرار می دهند می توانید این امکان را به وب سایت خود اضافه کنید به علاوه اینکه در صورتی که از این وب سایت ها استفاده کنید و به کنترل پنل خود در این وب سایت ها وارد شوید می توانید گزارش کاملی از تعداد اشتراک گذاری ها با ذکر نام مطلب و … به دست آورید. در مورد وبلاگ ۷۰۱۰ کدی که در صفحات جانمایی شده است مطابق با تصویر زیر است.

نمونه کد آیکن های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

می توانید با مراجعه به کنترل پنل خود در این نوع از وب سایت ها و انتخاب تاریخ در بازه زمانی مورد نظر ، از تعداد اشتراک گذاری های مطالب خود در شبکه های اجتماعی مطلع شوید. به عنوان مثال در مورد وبلاگ ۷۰۱۰ در بازه زمانی خاصی تعداد اشتراک گذاری مطالب مطابق با تصویر زیر است.

تعداد اشتراک گذاری های مطالب در شبکه های اجتماعی

همان طوری که در تصویر فوق مشاهده می کنید در بازه زمانی خاصی تعداد دفعاتی که مطالب وبلاگ کپی شده اند ۱۰۷ بار ، تعداد اشتراک گذاری ها در فیس بوک ۱۲ و به ترتیب در شبکه های اجتماعی دیگر نیز آمار ارائه شده است.

وب سایت های زیادی در اینترنت هستند که با عضویت در آن ها می توانید از این گونه خدمات استفاده کنید اما وبلاگ ۷۰۱۰ از وب سایت po.st برای این کار استفاده می کند.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

  • تعداد مشاهده مطلب: 3,596

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.