توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

مثال هایی از صفحه فرود (Landing Page) وب سایت ها

۱۶ مهر ۱۳۹۲

در مطلبی که پیشتر در وبلاگ قرار گرفت در مورد صفحه فرود (Landing Page) مطالبی آموزش داده شد. پس از به اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک یکی از کاربران اینترنتی مطلبی در این مورد مطرح کردند که باعث شد آن را در قالب یک مقاله جدید در این صفحه برای شما قرار دهم. در این مطلب با ارائه مثال هایی بیشتر با صفحات فرود آشنا می شوید.

مطلبی که در فیس بوک مطرح شد این گونه بود:

سوال مطرح شده در مورد صفحه فرود در فیس بوک

این عامل باعث شد که در گوگل به جستجوی عبارت landing page examples بپردازم و از بین سایت های معرفی شده تصاویر زیر را که نمونه هایی از صفحات فرود هستند را در این مطلب قرار دهم.

مثال ۱

سایت mobile commons

مثال ۲

سایت یکی از دانشگاه های استرالیا

مثال ۳

سایت American bullion

مثال ۴

سایت seetiq

مثال ۵

سایت golden sands

مثال های دیگری می توان در این مورد ذکر کرد که نمونه هایی از صفحات فرود باشند.

اما نکته ای که بارها در مطالب وبلاگ تاکید شده است و در این مطلب هم دوباره آن را مطرح می کنم این است که سعی کنید تعداد فیلدهای فرم کم باشد به طوری که گرفتن اطلاعات زیاد باعث می شود تا کاربران از پر کردن فرم منصرف شوند. سعی کنید تنها در فرم ها ایمیل افراد را بگیرید و در ادامه و با ارسال ایمیل ، از آن ها بخواهید تا اطلاعات بیشتری از خود در اختیار شما قرار دهند و حق انتخاب را به کاربران بدهید. در صورتی که اطلاعات زیادی از کاربران بخواهید بگیرید چون ممکن است کاربران هنوز به شما اعتماد کافی نداشته باشند از پر کردن فرم منصرف می شوند و کلا مشتری را از دست می دهید. سعی کنید در ادامه و پس از پر کردن فرم اولیه از طریق بازاریابی ایمیلی اطلاعات مورد نیاز خود در مورد کاربران را تکمیل کنید.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

  • تعداد مشاهده مطلب: 3,496

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.