توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

معرفی چند وبلاگ خارجی در مورد بازاریابی اینترنتی

۲ آذر ۱۳۹۲

در صورتی که شما نیز می خواهید در کسب و کار خود از بازاریابی اینترنتی استفاده کنید و به زبان انگلیسی تسلط نسبی دارید در این مطلب برای شما چند وبلاگ را معرفی می کنم که مطالب آموزشی ارائه می دهند که به شما توصیه می کنم در خبرنامه های آن ها عضو شوید و مطالب آن ها را بخوانید.

وبلاگ هایی که از آن ها برای تهیه مطالب وبلاگ ۷۰۱۰ ایده می گیرم عبارتند از:

۱- وبلاگ هاب اسپات

وبلاگ هاب اسپات به جرات می توانم بگویم که مهمترین منبعی است که در خبرنامه آن عضو شده ام و مطالب آن را دنبال می کنم. سعی می کنم در حد توان مطالب را بخوانم و در صورتی که قابل پیاده سازی در استراتژی بازاریابی اینترنتی وب سایت ۷۰۱۰ است آن ها را اجرا کنم و بعضی از آن ها را با شما خوانندگان عزیز وبلاگ به اشتراک می گذارم. در این وبلاگ مطالب کاملا متنوع از انواع روش های بازاریابی اینترنتی ارائه می شود.

لوگوی سایت هاب اسپات

۲- وب سایت مارکتینگ لند

وب سایت مارکتینگ لند وب سایتی است که در خبرنامه آن که از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود گلچینی از تمامی مطالب مربوط به بازاریابی اینترنتی به صورت طبقه بندی شده و به صورت روزانه برای کاربران ارسال می شود.

لوگوی سایت مارکتینگ لند

۳- وب سایت ژورنال موتورهای جستجو

وب سایت ژورنال موتورهای جستجو نیز وب سایتی است که نه تنها در مورد موتورهای جستجو و اخبار و مطالب آن ها مطلب می نویسد بلکه در مورد کلیه روش های بازاریابی اینترنتی نیز می توان در آن مطالبی را یافت و استفاده از این وب سایت را نیز به شما توصیه می کنم.

لوگوی سایت ژورنال موتورهای جستجو

۴- وب سایت مارکتینگ چارتز

وب سایت مارکتینگ چارتز وب سایتی است که با در اختیار قرار دادن نمودارها و نتایج نظرسنجی های انجام شده منبع بسیار خوبی برای انجام پیش بینی ها ، تعیین استراتژی و اطلاع از نظرات کاربران می باشد و مطالب این وبلاگ را نیز دنبال می کنم.

لوگوی سایت مارکتینگ چارتز

امیدوارم این مطلب که حاصل تجربه من در استفاده از این وبلاگ ها در دو سال گذشته است مورد استفاده شما نیز قرار گیرد.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

  • تعداد مشاهده مطلب: 5,923

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

۱ دیدگاه