توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

دلایل خریداران آنلاین برای انتخاب یک وب سایت به جای وب سایت دیگر

۵ بهمن ۱۳۹۲

با پیشرفت استفاده از اینترنت و تمایل صاحبان کسب و کارها برای فروش محصولات خود به صورت آنلاین ، رقابت در این حوزه هم زیاد شده است. در این مطلب به دلایل اولویت دهی خریداران آنلاین برای استفاده از یک وب سایت نسبت به وب سایت های دیگر پرداخته می شود.

در این نظرسنجی که از خریداران آنلاین صورت گرفته است مشخص شده که مهمترین دلیلی که یک وب سایت نسبت به وب سایت دیگر در اولویت قرار دارد روش جستجو و مشاهده آسان آن است. در رتبه های بعدی تجربه موفق استفاده قبلی از وب سایت ، نظرات و رتبه بندی های مشتریان ، گرفتن نمادهای اعتماد ، پیشنهادات شخصی سازی شده ، پشتیبانی از طریق چت آنلاین ، وب سایت بهینه شده برای دستگاه های موبایل ، ابزارهای رسانه ای مانند ویدئوهای آموزشی ، دموهای محصولات و خدمات و … اشاره کرد.

مشاهده تصویر در اندازه واقعی

دلایل خریداران آنلاین برای ارجحیت دادن به یک وب سایت نسبت به وب سایت های دیگر

یک دلیل بسیار جالب ، وب سایت های بهینه سازی شده برای دستگاه های موبایل است که با وجود پیدایش استفاده از دستگاه های موبایل در رده بندی در  جایگاه خوبی قرار ندارند. این نشان از این است که تعداد خریدهای اینترنتی از طریق دستگاه های موبایل در حال افزایش است اما هنوز خریداران آنلاین تمایل زیادی به انجام خرید با این دستگاه ها ندارند چون شاید هنوز بعضی وب سایت ها آمادگی خدمات رسانی برای استفاده در دستگاه های موبایل را ندارند.

منبع : وبلاگ ۷۰۱۰

برگرفته از : مارکتینگ چارتز

  • تعداد مشاهده مطلب: 5,110

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

۲ دیدگاه

  • فروشگاه ما از قابلیت رسپانسیو برخوردار هست(باز شدن سایت از تبلت و موبایل) ولی استقبالی نشده واقعا

  • در ایران گوشی های هوشمند هنوز فراگیر نشده و فعلا ارزش هزینه را ندارد
    موفق باشید