توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

بسیاری از ایمیل ها در ۲۴ ساعت اولیه ارسال بازگشایی می شوند

۱ مهر ۱۳۹۲

در بازاریابی ایمیلی یکی از فاکتورهایی که بسیار مهم است و تحقیقات زیادی بر روی آن انجام می شود مسئله بازگشایی ایمیل ها است. بازگشایی ایمیل ها از این جهت بسیار مهم است که تا ایمیلی بازگشایی نشود هیچ فعالیت بعدی صورت نخواهد گرفت. در این مطلب به بررسی نتایج تحقیقات انجام شده در مورد بازگشایی ایمیل ها در ساعات اولیه ارسال پرداخته می شود.

در مطالب قبلی وبلاگ مطلبی در مورد زمان بازگشایی ایمیل ها در دستگاه ها و ساعات مختلف شبانه روز گذاشته شده بود و در تکمیل این مطلب ، باید ادعا کرد که بیش از نیمی از ایمیل های بازگشایی شده در مدت زمان ۶ ساعت اول پس از ارسال بازگشایی می شوند.

مشاهده تصویر در اندازه واقعی

سهم تجمعی بازگشایی ایمیل ها در 24 ساعت اول ارسال

نمودار بالا موضوع بازگشایی ایمیل ها را در ساعات مختلف به صورت تجمعی نشان می دهد یعنی ۲۹٫۱ % ایمیل ها در دو ساعت اول پس از ارسال و بیش از نیمی از ایمیل ها در ۶ ساعت اول پس از ارسال بازگشایی می شوند. با توجه به تصویر زیر هم که اعلام شده است بازگشایی ایمیل ها در ساعت ۱۵ بیشترین میزان بازگشایی ها را دارد بنابراین توصیه می شود که زمان ارسال بین ساعت ۹ تا ۱۵ باشد تا به بیشترین میزان بازگشایی دست یابیم.

ساعات ایمیل های بازگشایی شده در سراسر جهان

البته اگر از خوانندگان مطالب وبلاگ ۷۰۱۰ باشید در یکی از مطالب وبلاگ به نام زمان های مناسب ارسال ایمیل در بازاریابی ایمیلی که قبلا نوشته شده بود یک زمان بهینه برای میزان بازگشایی و نرخ کلیک اعلام شده بود که ساعت ۱۹ تا ۲۰ بود اما با توجه به این مطلب ساعت ارسال ایمیل های خبرنامه وبلاگ ۷۰۱۰ از این پس به ساعت ۹ تا ۱۱ صبح تغییر پیدا کرده است و با استفاده از گوگل انلیتیکس میزان ورودی هایی که از طریق ایمیل به وبلاگ وارد می شوند شمرده می شوند و در صورت افزایش قابل توجه ، ساعت  ۹ تا ۱۱ صبح ساعت ارسال ایمیل ها باقی خواهد ماند و در غیر اینصورت ساعات دیگر بررسی خواهند شد.

زمان ارسال ایمیل های وبلاگ 7010به شما هم توصیه می کنم در بازه های زمانی مورد نظر خود مثلا یک ماهه ساعات مختلف ارسال ایمیل را بررسی کنید تا زمان بهینه ارسال ایمیل را برای مخاطبان خود بیابید.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از : مارکتینگ چارتز

  • تعداد مشاهده مطلب: 1,760

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.