توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

بسیاری از ایمیل ها در دستگاه های موبایل بازگشایی می شوند

۶ شهریور ۱۳۹۲

پیشتر مطلبی در مورد میزان بازگشایی ایمیل ها در دستگاه های موبایل در کشورهای مختلف نوشته شده بود و در این مطلب هم اطلاعات به روزتری در این مورد در اختیار شما قرار می گیرد.

همان طوری که قبلا هم پیش بینی شده بود سهم بازگشایی ایمیل ها در کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ ها در حال کاهش است و کم کم سهم خود را به دستگاه های موبایل مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها می دهند. بر اساس بررسی که صورت گرفته در ماه می سال ۲۰۱۳ ، ۵۵٫۲% بازگشایی ایمیل ها از طریق دستگاه های موبایل بوده است و ۲۵% از طریق تلفن های هوشمند و نکته جالب توجه اینجاست که بعضی از کاربران از دستگاه های مختلف برای چک کردن ایمیل های خود استفاده می کنند.

دستگاه هایی که برای خواندن ایمیل ها بر اساس نظر کاربران در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند

اما همان طور که می دانید ساعت ارسال ایمیل ها هم در بازگشایی آن ها تاثیر دارد. در این بررسی بر روی این موضوع هم کار شده بود و نتایجی مطابق با تصویر زیر به دست آمده است.

ساعات ایمیل های بازگشایی شده در سراسر جهان

نکات بازاریابی

نکته مهمی که از این مطلب می توان یاد گرفت این است که باید در بازاریابی ایمیلی ، قالب های ایمیل به گونه ای طراحی شوند که ایمیل ها ، قابلیت بازگشایی و خوانده شدن در کلیه دستگاه ها اعم از رایانه های رومیزی و دستگاه های موبایل را داشته باشند.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از : ایمارکتر

  • تعداد مشاهده مطلب: 1,894

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.