توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

از تبلت ها چه استفاده هایی می شود؟

۸ آبان ۱۳۹۲

امروزه علاوه بر رایانه های رومیزی و لپ تاپ ها از دستگاه های مختلف مانند تبلت ها و تلفن های هوشمند نیز استفاده می شود. اما سوالی که به ذهن خطور می کند این است که کاربران از این دستگاه ها چه استفاده هایی می کنند. در این مطلب به بررسی نتایج نظرسنجی که از کاربران تبلت ها در کشورهای آمریکا ، انگلستان و استرالیا در مورد استفاده از تبلت ها صورت گرفته است پرداخته می شود.

نمونه یک تبلت

این نظرسنجی در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۳ صورت گرفته و استفاده از تبلت ها برای سرگرمی با ۵۰% بیشترین میزان کاربرد توسط کاربران را داراست. موارد سرگرمی شامل استفاده از تبلت ها برای انجام بازی ، خواندن کتاب ، گوش دادن به موسیقی و … است.

مشاهده تصویر در اندازه واقعی

کاربرد تبلت ها

در رتبه بعدی ، مصارف برقراری ارتباط مانند ارسال ایمیل ، دسترسی به شبکه های اجتماعی و … با ۲۶% قرار دارند. رتبه سوم ، فعالیت های ایجادی مانند ویرایش ویدئوها و وبلاگ نویسی هستند. در نهایت یافتن اطلاعات لازم مانند اطلاعات مربوط به آب و هوا و اخبار ، تحقیق در مورد محصولات و خدمات در رتبه چهارم با ۹% است.

این مطلب برای آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند بدانند دارندگان تبلت ها چه استفاده ای از دستگاه همراه خود می کنند در وبلاگ قرار گرفته است.

امیدوارم در صورتی که تمایل دارید از اطلاعات موجود در این مطلب در تحقیقات خود استفاده کنید این مطلب بتواند اطلاعات لازم را برای شما فراهم کند.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از : مارکتینگ چارتز

  • تعداد مشاهده مطلب: 8,150

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.