توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

نحوه ارائه اطلاعات آنلاین به مدیران

۱ خرداد ۱۳۹۲

با گسترش استفاده از اینترنت ، مدیران نیز برای کسب اطلاعات بیشتر از این تکنولوژی استفاده می کنند. اما نکته جالب این است که مدیران چه نوع اطلاعاتی را تمایل دارند از طریق اینترنت مطالعه نمایند. در این مطلب روش هایی که مدیران ترجیح می دهند تا از طریق اینترنت اطلاعات مورد نیاز خود را بیابند مورد بررسی قرار می گیرند.

بر اساس نظرسنجی که از مدیران صورت گرفته این نتایج به دست آمده است که مدیران ترجیح می دهند تا از طریق محتوای متنی به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. انواع دیگر محتوا از قبیل اینفوگرافیک ، ویدئو و فایل های صوتی در رده های بعدی مورد توجه مدیران قرار می گیرند.

انواع محتوای آنلاینی که مدیران ترجیح می دهند اطلاعات مورد نیاز خود را بر اساس آن به دست آورند

در این نظرسنجی مشخص شده است که از هر ۴ مدیر زیر ۵۰ سال ۳ مدیر با مراجعه به اینترنت اطلاعات خود را پیدا می کند اما تعداد مدیرانی که از روش های ارائه جدید اطلاعات در اینترنت مانند ویدئو و فایل های صوتی استفاده می کنند به مراتب کمتر است و مدیران بیشتر سعی دارند تا از محتوای متنی برای کسب اطلاعات استفاده کنند.

نکات بازاریابی

در صورتی که وب سایتی دارید که مخاطبان شما بیشتر مدیران کسب و کارها هستند سعی کنید از انواع متنوع محتوا استفاده کنید اما در اولویت کاری خود محتوای متنی را قرار دهید.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از : مارکتینگ چارتز

  • تعداد مشاهده مطلب: 1,116

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.