توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

سایت خرید گروهی ۷۰۱۰ راه اندازی شد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

خرید گروهی یکی از مدل های کسب و کاری است که با استقبال زیادی مواجه شده است. سایت ۷۰۱۰ نیز به تازگی وب سایت خرید گروهی خود را راه اندازی کرده است. در این مطلب بیشتر با مدل کسب و کار سایت های خرید گروهی آشنا می شوید.

سایت خرید گروهی 7010

در سایت های خرید گروهی محصولات یا خدمات ارائه شده توسط فروشندگان با درصدی تخفیف در سایت های خرید گروهی قرار  می گیرند و کاربران با مراجعه به این وب سایت ها و عضویت در آن ها اقدام به سفارش محصولات و خدمات به تعداد دلخواه با تخفیفات ارائه شده می کنند. از طرف دیگر فروشندگان محصولات یا ارائه دهندگان خدمات نیز با ارائه تخفیفات لازم و قرار گیری اطلاعات کسب و کار خود در وب سایت های خرید گروهی به صورت رایگان به کاربران این گونه وب سایت ها معرفی می شوند و از این طریق محصولات یا خدمات خود را به فروش می رسانند.

از لحاظ مسائل مالی نیز وب سایت های خرید گروهی درصد بیشتری از تخفیف را از فروشندگان می گیرند و با ارائه تخفیفات ارائه شده به خریداران مازاد درصد باقیمانده را نصیب خود می کنند. با مثالی این قضیه بیشتر مشخص می شود. به عنوان مثال فروشنده ای را در نظر بگیرید که حاضر است به ازای ارائه محصولات و خدمات خود ۳۰% از قیمت هر محصول را در صورت فروش از طریق سایت تخفیف دهد. سایت خرید گروهی نیز این محصول را با ۲۵% تخفیف در اختیار کاربران خود قرار می دهد و سعی در فروش محصول مورد نظر می کند. معمولا محصولات ارائه شده در سایت های خرید گروهی در بازه زمانی خاص و به تعداد محدود به فروش می رسند. پس از پایان یافتن مدت زمان و یا تمام شدن تمامی محصولات دارای تخفیف در وب سایت خرید گروهی ،  لیستی به فروشنده ارسال می شود که حاوی کدهای تخفیف و نام خریداران است. البته لازم به ذکر است که در فرایند خرید آنلاین و پس از پرداخت وجه از سوی خریدار به سایت خرید گروهی ، کد تخفیف خریدار از طریق ایمیل برای او ارسال می شود و همچنین در کنترل پنل خریدار در وب سایت نیز قابل مشاهده است. خریدار در بازه زمانی مشخص با هماهنگی قبلی با فروشنده به مکان مورد نظر مراجعه می کند و با ارائه کد تخفیف از خدمات با تخفیف استفاده می کند.

وب سایت خرید گروهی نیز با تسویه حساب با فروشنده محصول ، پورسانت مورد نظر خود را بر می دارد و بدین ترتیب هم فروشنده ، محصولات خود را به دیگران معرفی می کند و آن ها را به فروش می رساند و هم خریدار از خدمات با ارائه تخفیف استفاده می کند و هم وب سایت خرید گروهی از لحاظ مالی منتفع می شود.

سایت خرید گروهی ۷۰۱۰

سایت ۷۰۱۰ روزنامه خراسان نیز به تازگی وب سایت خرید گروهی خود را راه اندازی کرده است تا کاربران بتوانند از این طریق از تخفیفات مورد نظر خود استفاده کنند. شما نیز می توانید از این خدمت جدید سایت ۷۰۱۰ استفاده کنید و نظرات و پیشنهادات خود را در این خصوص برای ارائه خدمات بهتر با مسئولین وب سایت مطرح کنید.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

  • تعداد مشاهده مطلب: 3,415

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.