توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

گوگل ، برترین شرکت تبلیغات نمایشی در آمریکا

۱۱ آبان ۱۳۹۱

تبلیغات نمایشی یکی از انواع تبلیغاتی است که بسیار مورد توجه تبلیغ دهندگان به خصوص در فضای اینترنت است. وب سایت هایی مانند فیس بوک بخش عظیمی از درآمد خود را از طریق نمایش این گونه از تبلیغات به دست می آورند. در این مطلب به میزان رشد و سهم درآمد شرکت ها از تبلیغات نمایشی در کشور آمریکا پرداخته می شود.

 شرکت گوگل در میان شرکت های دیگر در کشور آمریکا بیشترین درآمد حاصل از تبلیغات نمایشی را به خود اختصاص می دهد به طوری که سهم درآمد حاصل از تبلیغات نمایشی دیجیتالی این شرکت در سال ۲۰۱۲ ، ۱۵٫۴% کل درآمد حاصل از این گونه از تبلیغات در کشور آمریکا است که نزدیک به ۲٫۳۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۲ تخمین زده می شود. گوگل علاوه بر تبلیغات نمایشی در انواع دیگر تبلیغات نیز مانند تبلیغات در موتورهای جستجو و همچنین تبلیغات موبایلی در کشور آمریکا پیشرو است.

گوگل در سال ۲۰۱۲ ، ۲٫۳۱ میلیارد دلار از تبلیغات نمایشی درآمد به دست می آورد که این رقم در سال ۲۰۱۱ ، ۱٫۶۷ میلیارد دلار بوده است. فیس بوک نیز به عنوان دومین شرکت برتر در زمینه تبلیغات نمایشی در کشور آمریکا در سال ۲۰۱۲ ، ۲٫۱۶ میلیارد دلار درآمد نصیب خود خواهد کرد که این رقم در سال ۲۰۱۱ ، ۱٫۷۳ میلیارد دلار بوده است. شرکت یاهو نیز به عنوان سومین شرکت درآمد زا در تبلیغات نمایشی سهم بازار خود را هر ساله از دست می دهد و به روند نزول خود همچنان ادامه می دهد.

سهم درآمد حاصل از تبلیغات نمایشی شرکت ها

درآمد حاصل از تبلیغات نمایشی شرکت فیس بوک در سال ۲۰۱۱ از درآمد شرکت گوگل در این سال بیشتر بوده است اما در طی سال های ۲۰۱۲ به بعد پیش بینی می شود که این شرکت گوگل است که برترین شرکت در زمینه تبلیغات نمایشی دیجیتالی در کشور آمریکا خواهد بود.

میزان درآمد حاصل از تبلیغات نمایشی شرکت ها

نتیجه ای که می توان از این یافته ها گرفت این است که شرکت گوگل و فیس بوک بهترین مکان برای انجام تبلیغات نمایشی می باشند و شرکت های یاهو ، مایکروسافت و AOL هر روز سهم خود را بیشتر در این بازار از دست می دهند.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از : ایمارکتر

  • تعداد مشاهده مطلب: 3,676

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.