توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

اطلاع از تمامی مطالب به اشتراک گذاشته شده صفحات در فیس بوک

۲۳ آذر ۱۳۹۲

اگر شما هم کاربر فیس بوک باشید حتما صفحاتی را در فیس بوک لایک زده اید و به مطالب آن ها علاقه مند هستید و تمایل دارید مطالب به اشتراک گذاشته شده توسط آن ها را ببینید اما در صفحه خبرخوان یا همان News Feed خود در فیس بوک به علت اینکه مطالب زیاد است نمی توانید به همه آن ها دسترسی داشته باشید. در این مطلب راه حل این مشکل توضیح داده می شود.

فیس بوک این مشکل را برای صفحات و گروه ها که آن ها را لایک زده اید و یا آن ها را دنبال می کنید حل کرده است. تنها کافی است که به صفحه مورد نظر خود در فیس بوک مراجعه کنید و ماوس را بر روی دکمه لایک که قبلا زده اید نگه دارید و از پنجره ظاهر شده اولین گزینه که همان Get Notification است را کلیک کنید تا تمامی مطالبی که در این صفحه به اشتراک گذاشته می شود را مانند تصویر زیر ببینید.

مشاهده Notification ها در فیس بوک

برای اینکه بتوانید از تمامی مطالب صفحه فیس بوک سایت ۷۰۱۰ و یا صفحاتی که دوست دارید همه مطالب آن ها را ببینید مطلع شوید تنها کافی است مانند تصویر زیر عمل کنید:

کلیک بر روی دکمه Get Notification

لازم به ذکر است که هر گاه که نظر شما در این مورد عوض شد می توانید به صفحه مورد نظر مراجعه کنید و تیک مربوطه را بردارید. حتی در صورتی که کلا هیچ مطلبی از صفحه مورد نظر را نمی خواهید دریافت کنید می توانید آن صفحه را Unlike کنید.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از :insidefacebook.com

  • تعداد مشاهده مطلب: 4,137

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.