توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

۴۷ درصد ایمیل ها در دستگاه های موبایل بازگشایی می شوند

۴ آذر ۱۳۹۲

در مطالب قبلی وبلاگ مانند مطلب سهم بازگشایی ایمیل ها در دستگاه های موبایل چقدر است و مطلب چند درصد ایمیل ها دردستگاه های موبایل بازگشایی می شوند در مورد میزان استفاده کاربران از دستگاه های موبایل برای بازگشایی ایمیل ها اطلاعاتی داده شد. در این مطلب آمار به روزتری در این مورد خدمت شما ارائه می شود.

بر اساس بررسی هایی که صورت گرفته است ۴۷ درصد ایمیل ها در سراسر جهان در دستگاه های موبایل بازگشایی می شوند. این عدد نسبت به میزان مشابه سال ۲۰۱۲ حداقل ۱۰ درصد رشد دارد و به رشد خود نیز ادامه خواهد داد.

سهم بازگشایی ایمیل ها در سراسر جهان در آگوست 2013

با ورود تکنولوژی های جدید تری مانند طراحی به شیوه پاسخ دهنده یا Responsive Design استفاده از دستگاه های موبایل نه تنها در زمینه بازگشایی ایمیل ها بلکه در موارد دیگری نیز مانند مشاهده صفحات وب کاربرد های بیشتری پیدا خواهند کرد. نکته مشابهی که در تمامی مطالبی که در وبلاگ در این مورد قرار گرفته است وجود دارد و آن این است که باید قالب های ایمیل ها به گونه ای طراحی شوند که قابلیت بازگشایی در هر دستگاهی اعم از موبایل یا غیر موبایل را داشته باشند.

Responsive Email Templates چیست؟

حال در این میان مبحثی مطرح می شود به نام قالب های ایمیل پاسخ دهنده یا همان Responsive Email Templates که در آن ها اگر ایمیل ها در هر دستگاهی اعم از کامپیوتر و یا دستگاه های موبایل با رزولوشن های مختلف دیده شوند قالب آن ها مطابق با رزولوشن نمایشگر تغییر می کند.

شما با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید قالب های ایمیل رایگان مطابق با این قابلیت را بیابید و بعد از دانلود و سفارشی سازی ، از آن ها در کمپین های بازاریابی ایمیلی خود استفاده کنید.

برای این که با این تکنولوژی بیشتر آشنا شوید این آدرس را مشاهده کنید و آن را در این سایت کپی و پیست کنید و شبیه سازی از ایمیلی که برای کاربر ارسال می کنید را در رزولوشن های مختلف ببینید.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از : ایمارکتر

  • تعداد مشاهده مطلب: 1,920

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.