توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

آشنایی کامل با وب سایت ۷۰۱۰

۱۸ دی ۱۳۹۲

وب سایت ۷۰۱۰ روزنامه خراسان دو خدمت اصلی به کاربران خود ارائه می دهد. یک خدمت ، مربوط به ارائه خدمات تبلیغات اینترنتی است که به صورت امکان تبلیغات در قالب آگهی های رایگان و ویژه به کاربران ارائه می شود و دیگری امکان سفارش آنلاین آگهی به منظور چاپ در نیازمندی های روزنامه خراسان است.

گروه فناوری اطلاعات هفتاد ده

سفارش اینترنتی آگهی در نیازمندی های چاپی روزنامه خراسان

آن دسته از کاربرانی که برای تبلیغ در نیازمندی های چاپی روزنامه خراسان آگهی خود را به صورت اینترنتی سفارش می دهند نیازی به عضویت در وب سایت ندارند و با پر کردن فرم و پرداخت آنلاین هزینه آگهی این کار را انجام می دهند. از سوی دیگر در دفتر هفتاد ده تک تک آگهی های ثبت شده خوانده شده و  پس از چک کردن متن آگهی با قوانین توسط مسئولین مربوطه ، این آگهی ها در سیستم آگهی های روزنامه وارد می شوند و در تاریخ های تعیین شده به چاپ می رسند.

اطلاعات بیشتر در این مورد در این آدرس ارائه شده است.

تبلیغات اینترنتی در سایت ۷۰۱۰

این خدمت از وب سایت دو نوع کاربر دارد. اول آن دسته از کاربرانی است که تمایل دارند بدون عضویت در وب سایت آگهی ثبت کنند که در این صورت باید ثبت سریع آگهی انجام دهند.

اما دسته دوم آن دسته از کاربرانی است که ابتدا در وب سایت عضو می شوند و با ورود به ناحیه کاربری اقدام به درج آگهی خود می نمایند. این گونه کاربران امکان مدیریت بهتری در مورد آگهی های خود دارند.

اطلاعات بیشتر در این مورد در این آدرس ارائه شده است.

با این اقدام روزنامه خراسان علاوه بر تسریع کارها صرفه جویی زیادی در هزینه ها می شود به همین دلیل به کاربرانی که اینترنتی اقدام به درج آگهی خود برای نیازمندی های روزنامه خراسان نمایند ۵% تخفیف بیشتری علاوه بر تخفیف های موجود در مورد تعداد نوبت ها ، اختصاص داده می شود.

منبع : وبلاگ ۷۰۱۰

  • تعداد مشاهده مطلب: 1,617

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.