توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

پروژه بازاریابی اینترنتی سایت ۷۰۱۰

۱۱ آبان ۱۳۹۲

بیش از ۱ سال است که سایت ۷۰۱۰ ، به بازاریابی اینترنتی برای معرفی خود روی آورده است و استفاده از انواع مختلف بازاریابی اینترنتی را در دستور کار قرار داده است. در این مطلب نتایج استفاده از وبلاگ نویسی در معرفی سایت ۷۰۱۰ به عنوان یک نمونه مطالعه شده بیان می شود.

وبلاگ نویسی ، زیر مجموعه بازاریابی محتوا (content marketing) است که یکی از روش های انجام بازاریابی اینترنتی می باشد. وبلاگ نویسی روشی از بازاریابی برای معرفی محصولات و خدمات است که به زمان برای نشان دادن نتایج نیاز دارد و در کوتاه مدت نباید به نتایج خارق العاده ای امیدوار بود. به عنوان مثال وبلاگ ۷۰۱۰ از ابتدای راه اندازی خود پستی و بلندی های زیادی را طی کرده است. تصویری که در زیر می بینید آمار بازدید هایی است که از طریق موتورهای جستجو به وبلاگ ۷۰۱۰ از ابتدای راه اندازی تاکنون انجام شده است.

مشاهده تصویر در اندازه واقعی

روند تعداد بازدید های وبلاگ 7010 که از موتورهای جستجو به آن وارد شده اند

به غیر از یک بازه زمانی خاص که مربوط به ماه ژانویه و فوریه سال ۲۰۱۳ می باشد که کد گوگل انلیتیکس به علت تغییر سرور غیر فعال شده بود روند رو به رشد تعداد بازدید های وبلاگ کاملا مشخص است.

در مطلب زمان موفقیت در وبلاگ نویسی در مورد رابطه تعداد مطالب ارسال شده در وبلاگ و ترافیک وبلاگ و ارتباط آن توضیحاتی داده شده بود و ذکر شده بود تعداد مطالب ارسال شده بر روی ترافیک وبلاگ تاثیر مستقیم دارد و با مقایسه تصویر زیر و تصویر فوق می توان به این موضوع پی برد.

تاثیر تعداد کل مطالب ارسال شده در وبلاگ بر ترافیک وبلاگ

همچنین می توان روند تعداد صفحات ایندکس شده وبلاگ ۷۰۱۰ را نیز از ابزار های وبمستر گوگل مشاهده کرد.

مشاهده تصویر در اندازه واقعی

تعداد صفحات ایندکس شده وبلاگ 7010 در گوگل

نتیجه ای که می توان از این مطلب گرفت این است که برای انجام بازاریابی محتوا ، ایجاد محتوا در انواع مختلف اعم از متن ، اینفوگرافیک ، تصویر ،ویدئو و … ضروری است و توصیه می شود برای وب سایت خود یک بخشی به نام وبلاگ آماده کنید و آن را به طور مستمر با محتوای ارزشمند پر کنید.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

  • تعداد مشاهده مطلب: 4,060

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.