توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

زمان بارگذاری وب سایت های برندهای ثروتمند در تلفن های هوشمند

۱۳ آذر ۱۳۹۲

تاکنون مطالب زیادی در مورد زمان بارگذاری وب سایت ها و تاثیر آن ها در سئو نوشته شده است اما در این مطلب با زمان بارگذاری وب سایت های برندهای ثروتمند در تلفن های هوشمند آشنا می شوید که می توانید آن را با وب سایت خود مقایسه کنید.

بر اساس بررسی هایی که صورت گرفته است میانگین زمان بارگذاری وب سایت های ۱۰۰ برند ثروتمند دنیا بر روی تلفن های هوشمند در حدود ۵ ثانیه است. شرکت هایی که از طراحی وب سایت به صورت پاسخ دهنده و یا Responsive استفاده می کنند که در آن ها وب سایت در رزولوشن های مختلف متفاوت دیده می شود ۸٫۴۲ ثانیه است. بعضی از وب سایت های برندهای ثروتمند هم دارای نسخه موبایل جداگانه هستند که میانگین مدت زمان بارگذاری نسخه موبایل آن ها ۲٫۹۰ ثانیه است و بعضی از برندها هم هستند که کلا هیچ استراتژی در مورد نسخه موبایل وب سایت خود ندارند و میانگین بازگشایی وب سایت اصلی در تلفن هوشمند ۶٫۵۷ ثانیه است.

میانگین زمان بارگذاری وب سایت های 100 برند ثروتمند دنیا

از این مطلب می توان به این نکته پی برد که فرایند طراحی پاسخ دهنده وب سایت ها هنوز در اوایل راه خود قرار دارد و در صورتی که خود وب سایت شرکت را در تلفن هوشمند ببینیم مدت زمان کمتری از وب سایت های با طراحی پاسخ دهنده طول می کشد و همچنین می توان متوجه شد که تعدادی از برندهای برتر دنیا استراتژی خاصی در مورد نسخه موبایل خود ندارند که باعث تاسف است.

نکات آموزشی در ایجاد نسخه موبایل

ایجاد نسخه موبایل برای وب سایت ها به دو نوع تقسیم می شود که استفاده از اپلیکیشن موبایل و وب سایت موبایل دو نوع نسخه موبایل محسوب می شوند که در مورد مقایسه این دو نوع در مطالب قبلی وبلاگ توضیحاتی داده شده است اما نکته ای که باید در این مطلب به آن اشاره کرد این است که قبلا تاکید بر این بود که یک وب سایت جداگانه موبایل ایجاد کنیم اما با وجود طراحی پاسخ دهنده می توان نوع طراحی را تغییر داد به گونه ای که وب سایت هم در کامپیوتر های رومیزی و هم در دستگاه های همراه قابلیت نمایش درست را داشته باشد.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از : مارکتینگ چارتز

  • تعداد مشاهده مطلب: 1,845

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.