توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

کاربران شبکه اجتماعی تویتر در کشور آمریکا

۳ مهر ۱۳۹۱

تعداد کاربران شبکه اجتماعی تویتر در آمریکا همچنان در حال افزایش است به طوری که موسسه تحقیقات بازاریابی ایمارکتر پیش بینی می نماید که تعداد کاربران شبکه اجتماعی تویتر در سال ۲۰۱۴ نسبت به سال ۲۰۱۰ بیش از دو برابر خواهد شد. در این مطلب به تعداد کاربران و نرخ نفوذ شبکه اجتماعی تویتر در کشور آمریکا بین سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ پرداخته می شود.

نزدیک به ۳۲ میلیون آمریکایی در سال ۲۰۱۲ حداقل به صورت ماهیانه به شبکه اجتماعی تویتر دسترسی پیدا می کنند که این رقم در سال ۲۰۱۱ ، ۲۵ میلیون کاربر بوده است و پیش بینی می شود که در سال ۲۰۱۴ به ۴۰ میلیون کاربر برسد. در سال ۲۰۱۲ تعداد کاربران شبکه اجتماعی تویتر ۲۰ درصد کل کاربران شبکه های اجتماعی و ۱۰ درصد جمعیت کشور آمریکا را تشکیل می دهد که سهم کمی را شامل می شود ولی رشد قابل توجهی را نشان می دهد.

تعداد و نرخ نفوذ کاربران شبکه اجتماعی تویتر در آمریکا – سال 2010 تا 2014

رشد کاربران شبکه اجتماعی تویتر در سال ۲۰۱۲ در رده سنی ۱۸ تا ۲۴ سال از دیگر رده های سنی بیشتر است و این رشد به میزان ۶۰٫۵ درصد می باشد. رشد بیش از ۵۰ درصد همچنین در رده سنی بیش از ۵۵ سال و کمتر از ۱۲ سال نیز قابل مشاهده است که آینده خوبی را برای این شبکه اجتماعی در کشور آمریکا نشان می دهد.

تعداد کاربران زن در شبکه اجتماعی تویتر در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ نسبت به تعداد کاربران مرد بیشتر بوده و تفاوت قابل توجهی دارد ولی این تفاوت در تعداد کاربران زن و مرد در سال های پیش رو در حال کاهش است.

تعداد کاربران تویتر در آمریکا به تفکیک جنسیت – سال 2010 تا 2014

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از : ایمارکتر

  • تعداد مشاهده مطلب: 3,568

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.