توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

میزان صرف هزینه در تبلیغات موبایل در سراسر جهان

۵ مهر ۱۳۹۱

موسسه تحقیقاتی ایمارکتر پیش بینی می نماید که صرف هزینه بر روی تبلیغات موبایل در سال ۲۰۱۲ در سراسر جهان به میزان ۶٫۴۳ میلیارد دلار خواهد رسید. در این مطلب به بررسی میزان صرف هزینه در تبلیغات موبایل در سراسر جهان به تفکیک کشورها و مناطق پرداخته می شود.

میزان صرف هزینه بر روی تبلیغات اینترنتی موبایل در کشور آمریکا بالاتر از بقیه کشورهای جهان برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ خواهد بود. تا قبل از سال ۲۰۱۲ کشور ژاپن برترین کشور از لحاظ میزان صرف هزینه بر روی تبلیغات موبایل بوده است به طوری که در سال ۲۰۱۱ این میزان ۱٫۳۷ میلیارد دلار تعیین شده است که نسبت به سال ۲۰۱۰ با ۱٫۰۱ میلیارد دلار ، رشد قابل توجهی را نشان می دهد.  میزان رشد صرف هزینه بر روی تبلیغات اینترنتی موبایل در ژاپن ، ۲۷٫۲ درصد در سال ۲۰۱۲ پیش بینی می شود که این میزان در سال ۲۰۱۱ ، ۳۵٫۴ درصد بوده است که این نشان از بلوغ این نوع از تبلیغات در کشور ژاپن می باشد.

میزان صرف هزینه در تبلیغات موبایل در سراسر جهان ، سال 2011 تا 2016

میزان صرف هزینه بر روی تبلیغات اینترنتی موبایل در کشور آمریکا با رشد ۹۶٫۶ درصدی در سال ۲۰۱۲ ، به ۲٫۲۹ میلیارد دلار خواهد رسید که این میزان در سال ۲۰۱۱ ، ۱٫۱۶ میلیارد بوده است. در نتیجه این رشد سریع می توان پیش بینی نمود که تا سال ۲۰۱۳ ، کشورهای آمریکای شمالی ، کشورهای آسیا – اقیانوسیه را در زمینه تبلیغات موبایل پشت سر خواهند گذاشت. میزان صرف هزینه بر روی تبلیغات موبایل تا سال ۲۰۱۴ در کشورهای آسیا – اقیانوسیه از کشورهای اروپایی بیشتر خواهد بود به طوری که در کشورهای آسیا – اقیانوسیه از مرز ۲٫۵۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۲ خواهد گذشت این درحالیست که در کشورهای اروپای غربی ۱٫۳ میلیارد دلار و اروپای شرقی ۱۲۱٫۱ میلیون دلار می باشند.

تبلیغات موبایل یکی از سریع ترین روش های تبلیغات از لحاظ میزان رشد محسوب می شود ولی با وجود این تاکنون سهم کمی را به خود اختصاص داده است. تبلیغات موبایل در سال ۲۰۱۱ کمتر از یک درصد کل هزینه تبلیغات در سراسر جهان را به خود اختصاص داده است و راه بسیار طولانی را برای پیشی گرفتن از تبلیغات تلویزیونی ، تبلیغات چاپی و تبلیغات اینترنتی در پیش رو دارد.

میزان رشد صرف هزینه در تبلیغات موبایل در سراسر جهان ، سال 2010 تا 2016

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از : ایمارکتر

  • تعداد مشاهده مطلب: 3,564

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.