توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

محبوب ترین کاربرد های تبلت ها و تلفن های هوشمند

۲۹ آبان ۱۳۹۱

به تازگی نظرسنجی با بیش از ۹۵۰۰ جوان آمریکایی در خصوص فعالیت هایی که از طریق تبلت ها و تلفن های هوشمند خود انجام می دهند صورت گرفته است که نتایج جالبی به دست آمده است. در این مطلب به معرفی محبوب ترین کاربردهای تبلت ها و تلفن های هوشمند در انجام فعالیت های روزمره پرداخته می شود.

بر اساس یافته های حاصل از نظرسنجی ، خواندن اخبار یکی از محبوب ترین فعالیت های دارندگان تبلت ها و تلفن های هوشمند است. به عنوان مثال برای خواندن اخبار روزنامه خراسان از طریق دستگاه های همراه می توان از نسخه موبایل روزنامه خراسان استفاده کرد.

برترین کاربرد های تبلت ها و تلفن های هوشمند

خواندن اخبار در تبلت ها و تلفن های هوشمند

بر اساس یافته ها ، ۲۲ درصد کاربران جوان آمریکایی دارای یک تبلت هستند و افراد دیگر تصمیم دارند که در ۶ ماهه آینده (۶ ماه پس از تابستان سال ۲۰۱۲) برای خرید تبلت اقدام نمایند. ۵۰ درصد کاربران جوان آمریکایی دارای یک تبلت یا تلفن هوشمند هستند که ۶۶ درصد آن ها از دستگاه همراه خود برای خواندن اخبار استفاده می کنند.

خواندن اخبار در تبلت ها و تلفن های هوشمند

کاربران ، بیشتر تمایل به استفاده از وب سایت موبایل به جای اپلیکیشن های موبایل برای خواندن اخبار دارند به طوری که ۶۰ درصد خوانندگان اخبار در تبلت ها از وب سایت موبایل و تنها ۲۳ درصد از اپلیکیشن های موبایل استفاده می کنند و ۱۶ درصد از هر دو به صورت مساوی بهره می برند.

تبلیغات موبایل در سایت های خبری

در خصوص انجام تبلیغات موبایل در سایت های خبری نیز از کاربران تبلت ها و تلفن های هوشمند سوالاتی پرسیده شده و نتایج آن در تصویر زیر ارائه گردیده است. با مقایسه تبلیغات در دستگاه های موبایل و تبلیغات در دستگاه های غیر موبایل می توان نتیجه گرفت که درصد توجه افراد به تبلیغات موبایل از تبلیغات در دستگاه های غیر موبایل بیشتر است اما میزان تراکنش مالی حاصل از فروش محصولات و خدمات کمتر است.

میزان موفقیت تبلیغات موبایل در سایت های خبری

نکات بازاریابی در خصوص استفاده از اینترنت موبایل

با توجه به رشد روز افزون تعداد کاربران تبلت ها و تلفن های هوشمند استفاده کننده از اینترنت ، ایجاد نسخه موبایلی برای وب سایت ها و خصوصا وب سایت های خبری لازم است. همچنین از یافته های این نظرسنجی می توان نتیجه گرفت که به جای ایجاد اپلیکیشن موبایل ، نسخه موبایلی برای وب سایت ها ایجاد گردد تا کاربران از طریق اینترنت موبایل بتوانند از اطلاعات وب سایت ها استفاده نمایند. در صورت تمایل به فروش محصولات و خدمات نیز آن دسته از محصولات و خدماتی که قیمت واحد آن ها کمتر است را بهتر می توان از طریق اینترنت موبایل به فروش رساند.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از : مارکتینگ لند

  • تعداد مشاهده مطلب: 3,653

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.