توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

رشد تبلیغات جهانی : اروپا در بحران ، خاورمیانه و آفریقا در اوج

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

تبلیغات جهانی در سال ۲۰۱۲ دارای رشد ۳٫۲ درصدی بود. اما این میزان رشد در مناطق مختلف ، مقادیر مختلفی داشته است. در این مطلب به بررسی میزان رشد تبلیغات جهانی در مناطق مختلف جهان در سال ۲۰۱۲ پرداخته می شود.

در مطلب برترین انواع تبلیغات در سراسر جهان ، به میزان رشد صرف هزینه در تبلیغات جهانی بر اساس رسانه های تبلیغاتی مختلف پرداخته شد اما در این مطلب به بررسی این میزان رشد در مناطق مختلف جهان پرداخته می شود.

تبلیغات جهانی در سال ۲۰۱۲ دارای رشد ۳٫۲ درصدی است اما این میزان رشد در مناطق جهان متناسب نیست. به عنوان مثال اروپا به علت وجود بحران مالی شدید دارای رشد منفی است اما بقیه نقاط جهان دارای رشد مثبت در میزان صرف هزینه در تبلیغات هستند.

میزان رشد صرف هزینه در تبلیغات جهانی در سال 2012

نکته جالبی که در این نمودار قابل مشاهده است رشد ۱۴٫۶ درصدی کشورهای خاورمیانه و آفریقا به عنوان منطقه با ماکزیمم میزان رشد است. در رده های بعدی کشورهای آمریکای لاتین ، آمریکای شمالی و دیگر کشورهای آسیایی قرار گرفته اند.

در مطلب برترین انواع تبلیغات در سراسر جهان مطرح شد که میزان رشد تبلیغات اینترنتی در کشورهای اروپایی ۱۱٫۲% است.

اما از ارائه این آمار و اعداد و نمودارها چه نتیجه گیری می توان کرد؟

رشد تبلیغات در کشورهای اروپایی در سال ۲۰۱۲ منفی بوده است این در حالی است که میزان تبلیغات آنلاین در این کشورها رشد مثبت قابل توجهی داشته است. از این موارد می توان به این نتیجه رسید که در مواقع بحران اقتصادی ، صاحبان کسب و کارهای مختلف ترجیح می دهند تا از تبلیغات اینترنتی به عنوان جایگزین روش های پر هزینه تبلیغاتی دیگر استفاده کنند.

وب سایت ۷۰۱۰ مرجع تبلیغات اینترنتی

روزنامه خراسان نیز در این راستا به علت حضور در فضای اینترنت ، وب سایت ۷۰۱۰ را راه اندازی کرده است تا دارندگان کسب و کارهای مختلف بتوانند با مراجعه با این وب سایت کسب و کار خود را به دیگران معرفی نمایند.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از : مارکتینگ چارتز

  • تعداد مشاهده مطلب: 3,271

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.