توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

جستجو در گوگل ، امن تر از بینگ

۹ اسفند ۱۳۹۱

امروزه با وجود میلیون ها وب سایت و محتوای بیشمار ، استفاده از موتورهای جستجو برای یافتن اطلاعات مورد نیاز ضروری است. در این راستا رقابتی میان موتورهای جستجو برای ارائه خدمات بهتر و وب سایت های مطمئن تر نیز وجود دارد. در این مطلب به مقایسه امنیت دو موتور جستجوی گوگل و بینگ پرداخته می شود.

نوعی از هشدار گوگل در نتایج وب سایت های آلوده به بد افزار مطابق با تصویر زیر است.

هشدار گوگل در مورد نتایج آلوده به بد افزار

موتورهای جستجوی گوگل ، یاهو و بینگ سه موتور جستجویی هستند که بیشترین کاربرد را در میان کاربران اینترنتی دارند. بر اساس بررسی ها دو سایت از سه سایت آلوده به بد افزار از طریق بینگ به کاربران ارائه شده است به طوری که ۶۵% نتایج جستجوی وب سایت های آلوده ، از طریق بینگ و ۳۰% از طریق گوگل بوده است.

میزان نتایج آلوده به بد افزار در موتورهای جستجو

با مقایسه دو نوع جستجوی تصویر و متن مشخص می شود که نتایج آلوده به بد افزار بیشتر از طریق جستجوی تصویر ، رایانه های کاربران را مورد تهدید قرار می دهند.

احتمال بیشتر به آلودگی نتایج تصویری نسبت به نتایج متنی

بیشترین نوع تهدید ، از طریق ریدایرکت نتایج به وب سایت های آلوده است که تهدیدی برای کاربران به حساب می آید بدین معنی که کاربران با هدف کلیک بر روی وب سایت مورد نظر در نتایج موتورهای جستجو کلیک می کنند اما پس از کلیک به وب سایت دیگری وارد می شوند. آیا شما نیز با نتایج آلوده به بد افزار در موتورهای جستجو برخورد کرده اید و چه اقداماتی انجام داده اید؟

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از : searchengineland.com

  • تعداد مشاهده مطلب: 3,409

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.