توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

تجربیات هفتاد ده در نمایشگاه کامپیوتر مشهد

۱۴ بهمن ۱۳۹۱

وب سایت ۷۰۱۰ امسال در نمایشگاه کامپیوتر مشهد حضوری فعال داشت. این نمایشگاه از تاریخ ۹ تا ۱۳ بهمن ۱۳۹۱ در مشهد برگزار شد و افراد بسیاری از غرفه ۷۰۱۰ در نمایشگاه بازدید کردند. در این مطلب به بررسی تجربیات حضور هفتاد ده در نمایشگاه کامپیوتر مشهد در سال ۱۳۹۱ پرداخته می شود.

هفتاد ده ، امسال به عنوان نماینده روزنامه خراسان در نمایشگاه کامپیوتر مشهد حضور داشت. هفتاد ده ، روش های مختلف معرفی را به کار برده است. از روش های بازاریابی اینترنتی مانند بازاریابی محتوا و بازاریابی رسانه های اجتماعی گرفته تا تبلیغات اینترنتی مانند تبلیغات در گوگل ، تبلیغات محیطی مانند بیلبورد ، شرکت در نمایشگاه ها و معرفی همه جانبه در روزنامه خراسان را می توان نام برد. در این میان شرکت در نمایشگاه کامپیوتر مشهد اولین حضور هفتاد ده در این نمایشگاه بود که تجربیات بسیاری در این مورد به دست آمد.

حضور مردم در غرفه سایت 7010

کاربران زیادی از سایت را در نمایشگاه در غرفه ۷۰۱۰ ملاقات کردیم و در مورد تجربیات آن ها در هنگام استفاده از سایت بحث و تبادل نظر داشتیم. نمایشگاه می تواند یک پل ارتباطی برای ملاقات حضوری کاربران و پرسنل وب سایت ها باشد و این کار در مورد هفتاد ده به نحو احسن انجام شد. بسیاری از بازدید کنندگان از غرفه نیز نام سایت ۷۰۱۰ را شنیده بودند اما آشنایی کافی با این سایت نداشتند که این وظیفه ما بود که توضیحات لازم را به آن ها ارائه دهیم. این کار را در قالب کاتالوگ هایی انجام دادیم که تصاویر نمونه ای از آن ها مطابق با تصاویر زیر هستند.

صفحه اول کاتالوگ

صفحه دوم کاتالوگ

صفحه سوم کاتالوگ

صفحه چهارم کاتالوگ

صفحه پنجم کاتالوگ

صفحه ششم کاتالوگ

در فیس بوک رویدادی ایجاد کردیم که از کاربران برای بازدید از غرفه در نمایشگاه دعوت به عمل می آورد. تصویر کاور در فیس بوک را از یک ماه قبل از شروع نمایشگاه تغییر دادیم و کاربران سایت و فیس بوک را به صورت همزمان با استفاده از تصویر زیر برای بازدید از نمایشگاه دعوت کردیم. اگر از خوانندگان هفته نامه بایت باشید در مطلب نسخه ۱۱ بهمن نیز حتما این تصویر را مشاهده کرده اید.

عکس کاور صفحه فیس بوک در هنگام نمایشگاه

از بازخوردهای کاربران که هم مثبت بودند و هم منفی استفاده کردیم و تصمیم داریم تا از این موارد در جهت ارتقای سطح خدمات رسانی وب سایت استفاده کنیم.

در زمان برگزاری نمایشگاه از غرفه های همکاران نیز بازدید کردیم و با خدماتی که ارائه می دادند آشنا شدیم و در صورت امکان با بعضی از شرکت ها فعالیت های خود را آغاز خواهیم کرد.

در پایان از تمامی بازدید کنندگانی که از غرفه ۷۰۱۰ در نمایشگاه کامپیوتر مشهد بازدید نمودند کمال سپاس و تشکر را داریم.

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

  • تعداد مشاهده مطلب: 3,163

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.