توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

ارتباط وبلاگ نویسی با تعداد اعضای خبرنامه

۱۱ دی ۱۳۹۱

وبلاگ نویسی در خصوص کسب و کار یکی از روش های جذب بازدید کننده برای وب سایت است. هدف اصلی این است که بازدید کنندگانی که از وبلاگ بازدید می نمایند را تشویق به انجام کاری مانند عضویت در خبرنامه و طرفداری از صفحات در شبکه های اجتماعی نمود. در این مطلب به ارتباط تعداد مطالب ارسال شده در وبلاگ با تعداد اعضای خبرنامه پرداخته می شود.

تعداد مطالب ارسال شده در وبلاگ بر تعداد اعضای خبرنامه تاثیر مستقیم دارد.

میزان رشد تعداد اعضای خبرنامه برای کسب و کارهایی که وبلاگ نویسی می کنند

در بررسی که برای دو ماه صورت گرفته است کسب و کارهایی که بیش از یکبار در هفته وبلاگ نویسی می کنند تعداد اعضای خبرنامه آن ها بیش از دو برابر شرکت هایی است که فقط یکبار در ماه در وبلاگ خود مطلب ارسال می کنند. افزایش تعداد اعضای خبرنامه از این جهت دارای اهمیت است که با ارسال هر مطلب جدید ، ایمیلی به کاربران ارسال می شود که لینکی در آن وجود دارد و با کلیک کاربران بر روی لینک ها ، بازدیدها از وب سایت افزایش می یابد.

همان طور که قبلا ذکر شد تعداد مطالب ارسال شده در وبلاگ بر تعداد اعضای خبرنامه تاثیر می گذارد و تعداد اعضای خبرنامه نیز بر بازدید از وبلاگ تاثیر مستقیم دارد.

تعداد بازدید از وبلاگ به ازای ایمیل ارسالی به هر یک از اعضای خبرنامه

در توضیح نمودار فوق می توان این گونه بیان کرد که در صورتی که وبلاگی دارای ۱۰۰۰ عضو خبرنامه باشد در صورت وبلاگ نویسی بیش از یک بار در هفته ، به ازای هر ایمیل ارسالی ۰٫۲۱۱ بازدید و در مجموع برای ۱۰۰۰ عضو خبرنامه ۲۱۱ بازدید از وبلاگ صورت می گیرد. در صورتی که در وبلاگ فقط یک مطلب در هفته ارسال شود با ارسال یک ایمیل به ۱۰۰۰ عضو خبرنامه ، ۹۵ بازدید صورت خواهد گرفت و برای یک مطلب در ماه فقط ۲۳ بازدید صورت می گیرد که تفاوت زیادی محسوب می شود.

در صورتی که در مورد کسب و کار خود وبلاگ نویسی می کنید آیا از سرویس ارسال خبرنامه استفاده می کنید و تاثیر آن در بازدیدها از وب سایت شما چگونه بوده است؟

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از : هاب اسپات

  • تعداد مشاهده مطلب: 2,200

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.