توجه: آیا می دانید مرورگر شما بسیار قدیمی است؟ برای استفاده کامل از امکانات این سایت، مرورگر خود را به روز کنید.

ارتباط تعداد توئیت ها و دنباله روها در تویتر

۱۴ اسفند ۱۳۹۱

شبکه اجتماعی تویتر ، شبکه اجتماعی است که بعد از فیس بوک محبوب ترین شبکه اجتماعی در میان کاربران شبکه های اجتماعی است. در فیس بوک کسب و کارهای مختلف سعی دارند تا تعداد لایک های صفحه خود را افزایش دهند ولی در تویتر تعداد دنباله رو (follower) ها مهم هستند. در این مطلب به ارتباط میان تعداد توئیت ها و تعداد دنباله رو ها در شبکه اجتماعی تویتر پرداخته می شود.

میانگین تعداد توئیت ها بر اساس تعداد دنباله رو ها

بر اساس بررسی هایی که بر روی ۳۶ میلیون کاربر تویتر در سراسر جهان صورت گرفته است کاربرانی که بین ۱۰۰۰۰۱ تا ۱ میلیون دنباله رو دارند تعداد توئیت های آن ها در حدود ۱۵۲۸۴ است.

۱ نفر از هر ۴ دارنده حساب کاربری در تویتر ، توئیتی ارسال نمی کند

بر اساس یافته ها از هر ۴ دارنده حساب کاربری در تویتر یک نفر هیچ توئیتی در تویتر ارسال نمی کند و خانم ها بیشتر از آقایان در تویتر فعالیت می کنند به طوری که میانگین تعداد توئیت های ارسال شده در ماه اکتبر سال ۲۰۱۲ در این بررسی توسط خانم ها ۶۱۰ توئیت و آقایان ۵۶۷ توئیت است.

نکات بازاریابی

در صورتی که در فعالیت های بازاریابی اینترنتی خود از شبکه اجتماعی تویتر استفاده می کنید به یاد داشته باشید که تویتر ، شبکه اجتماعی است که تعداد به روز رسانی ها و مطالب به اشتراک گذاشته شده در آن باید به صورت ساعتی باشد و هر چه تعداد به روز رسانی ها و کیفیت آن ها بیشتر باشد تعداد دنباله رو ها بیشتر می شود. این بررسی در خصوص صفحه سایت ۷۰۱۰ در تویتر صادق است به طوری که تعداد دنباله رو های آن در تاریخی که این مطلب نوشته می شود ۳۲ نفر و تعداد توئیت ها ۹۵ توئیت است.

صفحه تویتر سایت 7010

آیا شما از شبکه اجتماعی تویتر در کسب و کار خود استفاده می کنید؟

منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰

برگرفته از : مارکتینگ چارتز

  • تعداد مشاهده مطلب: 1,646

 

پست های مرتبط

از این مقاله لذت بردید؟ به اشتراکش بگذارید!

برچسب ها

دیدگاه ها بسته شده اند.